Uygun Bütçeli Bilgisayarlar

uygun bütçeli bilgisayalar

Uygun Bütçeli Bilgisayarlar

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın için de yer alan bilgisayarlar farklı marka ve özelliklerde satışa sunulmaktadır. Onlarca farklı marka adı altında satılan bilgisayarlar her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile mağazalarda ki yerini alıyor. Günümüzde evlerde kullanılan ve gündelik işlerimizin giderilmesi için alınan bilgisayarların fiyat aralıkları fazla yüksek meblağlarda olmuyor. Uygun bütçeli bilgisayar almak istediğinizde tercih edeceğiniz markalar bellidir ve bu markaların sunmuş oldukları uygun bütçeli bilgisayarlarına bakarak satın alabilirsiniz.

Bilgisayar Modellerinde Uygun Fiyat Aralıkları İle Satılan Modeller Nelerdir?

Günümüzün en uygun bilgisayar markaları arasında gösterilen yeni ve eski markalar piyasada mevcuttur. Bu markaların modellerine bakarak uygun fiyatlı ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

 • Samsung
 • Asus
 • Lenovo
 • Toshiba
 • Casper
 • Dell
 • Hp
 • Acer
 • Exper
 • Sonny
 • Canon

Birçok marka mevcuttur ve bu markaların modellerine dilediğiniz model ve fiyat aralıklarına göz atabilirsiniz. Sizde eğer bilgisayar almak istediğiniz fiyat aralığına bakarak uygun fiyatlı modellere bakıyorsanız, tercih edeceğiniz birçok marka bulabilirsiniz.

Uygun Fiyat Aralıkları İle Satılan Bilgisayar Modelleri Nelerdir?

İnternet üzerinden araştırma yaparak uygun bütçeli bilgisayar markalarına kolaylıkla bakabilirsiniz. Karşılaştırma yapma imkanı sunan siteler internet üzerinden özelliklerine bakarak ihtiyacınızı görecek bilgisayarları uygun fiyat aralıkları ile almak istediğinizde internetin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

Marka ve modeller baz alarak siz de bütçenize göre bilgisayar alabilirsiniz. Asus bu dönemin en dayanıklı ve en uygun fiyat aralıkları ile satılan bilgisayar markaları arasında gösteriliyor. Bunun yanı sıra Türk markası olan casper marka bilgisayar da uygun fiyat aralıkları ile müşterilere ulaştırılan bilgisayar markaları arasında yerini almaktadır. Son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan Lenova markasını da yabana atmak olmaz. Gerek müşteri memnuniyeti bakımından olsun, gerekse de uygun fiyat aralıkları ile satışa sunduğu bilgisayarlar olsun, büyük ilgi görüyor.  Ortalama bilgisayarların fiyat aralıkları 850 TL’den başlayarak 10 000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bilgisayar Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Bilgisayar almak istediğinizde öncelikle uygun fiyatlı olmasını isteriz. Ancak fiyatın düşük olmasının yanı sıra dayanıklı ve müşteri odaklı hizmet sunan markaların tercih edilmesi son derece önemlidir. Bu konuda birçok marka garanti kapsamında arıza çıkaran bilgisayarların garantisini hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamak için özenle çalışmaktadırlar. Lenova markası hızı ve müşteri odaklı hizmet kalitesi ile garanti servisi en hızlı markalar arasında yerini almıştır. Bilgisayarların özellikleri ve fiyat aralıkları kadar garanti servis hizmetleri de müşteri için çok  önemlidir.

 

Views:
466
Article Categories:
E-Spor

Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir