Kadınların sevdiği oral seks teknikleri

kadınlar için oral seks

Dışarıdan bakıldığında oral seks sadece erkeklere yapılan bir seks pozisyonu olarak algılanabilir. Fakat bu durum seks hayatında hiçte böyle değil. Kadınlar da diğer seks pozisyonları haricinde oral seks arzulayabilir. Böyle durumlarda bizde partnerimizin isteğini en iyi düzeyde nasıl karşılayabilir ve karşılıklı olarak sağlıklı, arzulu bir oral seks nasıl yaşayabiliriz.

Bu yazımızda değineceğimiz konu başlıkları;

oral seksDoğru pozisyonu bulmak

Seks hayatından birçok pozisyon mevcut bunların içerisinde oral seks için kullanılabilecek pozisyonlarda var fakat en iyi oral pozisyon şudur diye bir şey dememiz söz konusu değil. Önemli olan partnerinizle yakaladığınız uyum içerisinde oluşturacağınız pozisyonlardır. Fakat bunların hepsini bir kenara bıraktığımızda oral seks sırasında kadınların sevdiği ” uzan ve dinlen ” diye nitelendirilen oral seks pozisyonudur. Bu pozisyonda kadın sırtüstü uzanır ve partnerini bacak arasına gelerek pozisyonu gerçekleştirilir. Bazı durumlardan kadınlar sizleri saçlarınızdan tutarak yönlendirme yapma gereksinimi duyarak zevk noktalarını üst duruma çıkarmayı tercih edebilir. Bu pozisyon kadınlar için sevilen bir pozisyon olsa da uzun sürede erkekler için boyun ve omuz ağrılarına sebebiyet verebilmektedir.

Klitorise odaklanmak

Oral seks yapılmasının ana amacı aslında klitoral orgazmdır. Klitoris harici devam ettiğiniz orgazm partnerinizi her zaman için mutlu etmeyebilir. Klitorisin ucu aşırı hassas olduğu için aşırı bir baskı uygulanmaması gerekmektedir. Yüksek dozda baskı zevk yerine partnerinize acı verebilir. Klitorisi bulamadığınız zamanlarda partnerinizden destek istemekten çekinmeyin. Partnerinizin yönlendirmeleriyle karşılıklı haz yaşayabilirsiniz.

Elleri kullanmak

Sihirli parmaklar!  Oral seks sırasında iki tarafta ellerin kullanılmasından hoşnut olacaktır. Oral seks esnasında partnerinizin G noktasına ellerinizle müdahalede bulunmak partnerinizin alacağı zevki arttıracaktır. Birçok kadın oral orgazm sırasında ellerin yardımıyla uyarılmayı severler.

Arzunuzu doğru yönlendirmek

Seks hayatınızda isteklere göre şiddete kadar farklı fanteziler uygulanabilmekte fakat oral seks noktasında partnerinize karşı nazik olmanız önemli bir ayrıntı. Klitoris aşırı hassas olduğu için başlangıçta ufak dokunuşlar ile partnerinizi hazırlayabilirsiniz. İlk başta elle uyarıp daha sonrasında oral sekse geçmeyi de tercih edebilirsiniz.

Acele etmemek

Oral seks bir ön sevişme olarak görülebilmektedir. Kadının orgazm olmasından çok sekse hazırlanması için kullanılabilir. Fakat bazı durumlarda kadın penetrasyona kıyasla oral sekste daha çabuk orgazma ulaşabilir. Bu durumun bilincinde olarak oral seks yaparsak sonunda üzülen kısım olmazsınız. 🙂 Oral seks ve cinsel ilişkiniz sıranızda acele etmeyerek karşılıklı bir ahenk içerisinde birbirinizi mutlu edebilirsiniz. Ve mutlu son.

Views:
2662
Article Tags:
· ·
Article Categories:
Cinsel Eğitim

Comments

  • peki ya erkekler nasil sever? Hic bunu sorguladiniz mi sadeceerkekler bey yine kadinlar ne ister nasil ister nasil kadinlara yaranilira bagladiniz 🙂 😀 kih kih kih 3:)

    YumusakG 31 Ocak 2018 00:11 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir