Ezgi Mola sosyal medya üzerinden hakaret etti

ezgi mola hakaret etti

Güzel oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya üzerinden hakaret etti. Popüler bir sosyal medya kullanıcı olan Ezgi Mola hesabının hacklenmeye çalıştığını anladığında “Şu anda twitter’ımı patlatmaya çalışan gö….k sana da iyi geceler” twitini yayınladı. Bu şekilde Ezgi Mola’da birçok ünlü gibi sosyal medya üzerinden hakaret edenlerin arasına girmiş oldu.

Bir başka ünlümüz Cem Davran‘da hesabının ele geçirildiğini anlayınca  “Yakalarsam bağırsaklarınızda bisikletle dolaşırım” twitini atmıştı. Birçok ünlü isim çeşitli şekillerde kendilerine karşı adım atanlara bu şekilde tepkilerini yansıtmışlardı. Bunların arasında Gonca Vuslateri, İrem Derici, Çelik yer alıyor. İşte o isimlerin söylediklerini sizlere iletelim.

Gonca Vuslateri

havalimanında tartıştığı görevliye “Ağzımdan çıkan sarı plastik bir terlikle sinek gibi duvara yapıştırasım geliyor o adamı. Terli testis suratlı pislik”

İrem Derici

Eşine iltifat eden bir kullanıcıya “Ebeni öperim ebeni” .

Çelik

Şarkıcı ÇelikKontrbas pozu yüzünden eleştiri alan Çelik, Twitter’a fotoğraf yükleyip “Aletimi bir kere daha gösteriyorum! Tepki gösterildikçe ben de aletimi göstereceğim” diyerek tepkilere karşılık verdi.

 

 

Views:
675
Article Tags:
· ·
Article Categories:
Gündem

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir