Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadığı Davranışlar

erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı davranışlar

Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadığı Davranışlar

Erkekler kadınların bazı davranışlarından, sözlerinden, hareketlerinden hoşlanmaz hatta bundan rahatsızlık duyarlar. Yaşanan ilişkilerde erkeklerin hoşuna gitmeyen davranışlarda bulunmanız terk edilmenize sebep dahi olabilir. Bu sorunun önüne geçmek için bazı noktalara dikkat etmeniz ve ona göre hareket etmeniz gereklidir.

Erkeklerin hoşuna gitmeyen davranışlardan, hareketlerden uzak durarak onları kendinize çekebilirsiniz. Sizler için sunacağımız bazı önerilere dikkat ederek bunu kısa sürede başarabilirsiniz.

Erkeklerin Kadınlarda Görmek İstemediği 10 Davranış Nedir

  1. Tuvalete girdiğinizde kapının kapalı olduğundan emin olunuz. Erkekler kadın pedlerini veya sizi tuvalette uygunsuz halde görmekten asla hoşlanmazlar.
  2. Erkekler çok maddeci olan kadınlardan asla hoşlanmaz, onları itici bulurlar. Bu yüzden daha çok kullandığı arabayı, taktiği saati, giydiği kıyafeti önemseyen ve dikkat eden kadınlardan hoşlanmaz, olabildiğince uzak durmaya çalışırlar.
  3. Erkekler gereksiz yere yapılan kıskançlıktan asla haz etmezler, bu hareket karşı cinse karşı soğumasına neden olur. Kıskançlık elbette her ilişkide olan normal bir durumdur. Ancak bunu abartmamak ve karşı tarafı çok fazla sıkmamak en doğrusu olacaktır.
  4. Erkekler sorumsuz kadınlara karşı antipatik yaklaşırlar. Sorumluluk sahibi olan kadınlar erkeklerin daha çok dikkatini çeker. Sorumluluğunu bilen, kendinden emin, özgüveni yerinde olan kadınlar erkeklerin daha çok dikkatini çekmektedir.
  5. Erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı şeylerin başında da ter kokusu, pis kokudur. Bu yüzden eğer bir erkeği kendinizden uzaklaştırmak istemiyorsanız güzel kokmaya, güzel giyinmeye önem veriniz.
  6. Erkeklerin en çok nefret ettikleri, hoşlanmadıkları şeylerden biri de bakımsız kadınlardır. Erkekler her daim karşılarında bakımlı, güzel, alımlı kadın görmek ister. Bu yüzden eğer bir erkeği tavlamak istiyorsanız bakımınıza dikkat etmeli, özen göstermelisiniz.
  7. Erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı durumlardan bir diğeri ise ilgisiz olmaktır. Erkekler aynı bebek gibi sevilmeyi, ilgi görmeyi severler. Bu yüzden ilgisizlik, sevgisini göstermeme gibi durumlar erkekleri rahatsız eder, bundan asla hoşlanmazlar.
  8. Kadınlar olarak erkeklere asla onlara vazgeçilmez olduklarını, onun sizin dünyanızın merkezinde olduğunu hissettirmeyin. Bu davranışınız onu kaybetmeniz ve sizden uzaklaşması için en büyük etken olacaktır.
  9. Erkekler her zaman için meşhur sözde de olduğu gibi kaçan kovalanır taktiğini severler. Çok fazla ilgi, çok fazla peşinden koşulması onları rahatsız eder, bu durumdan hoşlanmazlar. Bu yüzden hem her daim yanında gibi, hem her an kaçacak gibi duran kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çekmektedir.
  10. Kadınların hijyene özen göstermesi erkekler tarafından beklenir. Kadının hijyenik olmaması erkeği rahatsız eden bir diğer önemli konulardan biridir.

 

 

Views:
890
Article Tags:
· ·
Article Categories:
Erkek Psikolojisi

Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir